Katalog produktów

Meble ogrodowe – idealny sposób na relaks

Meble ogrodowe drewniane wytwarzamy z wysokiej jakości suszonego świerka, który jest uprzednio dokładnie selekcjonowany. Dzięki temu mamy pewność, że zapewni odpowiednie warunki użytkowania oraz wysoką trwałość. Następnie każdy element jest dwukrotnie szlifowany, co daje bardzo dobry efekt końcowy i sprawia, że w rezultacie otrzymujemy nowoczesne, estetyczne i wygodne meble ogrodowe.

czytaj więcej
Meble ogrodowe

Meble ogrodowe Królewskie stół+ dwie ławki

zobacz więcej

Meble ogrodowe Królewskie stół + dwie ławki

zobacz więcej

Meble ogrodowe Królewskie 8 osobowe z podłokietnikiem

zobacz więcej

Meble ogrodowe Królewskie 8 osobowe bez podłokietnika

zobacz więcej

Meble Ekskluzywne–stół 160cm + 2 ławki 150cm

zobacz więcej

Meble Ekskluzywne – stół + 2 ławki 110cm

zobacz więcej

Meble Ekskluzywne 8 osobowe – Stół 160 cm +2 ławki 150 cm + 2 krzesła

zobacz więcej

Meble Ekskluzywne 6 osobowe – Stół 120 cm + 2 ławki 110 cm +2 krzesła

zobacz więcej

Stół nowoczesny +dwie ławki nowoczesne z oparciem i dwa krzesła nowoczesne z oparciem

zobacz więcej

Jesteśmy producentem i dystrybutorem mebli ogrodowych różnego typu. Proponujemy modele składane i stałe. W zależności od preferencji możesz wybrać rozwiązania przygotowane w całości z drewna, jak i łączące drewno z metalem, np. żeliwem. Proponujemy zestawy składające się z różnych elementów – dużych i małych stołów, ławek kilkuosobowych lub pojedynczych siedzisk. Jesteśmy elastyczni, w pełni dostosujemy się więc do Twoich sugestii. Szczególnie zachęcamy do przejrzenia wyboru drewnianych foteli wiszących. Te niezwykle wygodne, a jednocześnie bardzo stylowe siedziska idealnie sprawdzą się w ogrodzie, na tarasie czy większym balkonie.

Każdy zestaw mebli ogrodowych jest starannie pokryty chroniącym drewno impregnatem w dowolnym kolorze. Dzięki niemu elementy drewniane są zabezpieczone przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych oraz przed: sinizną, grzybami domowymi, grzybami pleśniowymi (w klasie 2-umiarkowanie zabezpiecza) i owadami – technicznymi szkodnikami, naruszającymi drewniane meble ogrodowe.

Producent i dystrybutor mebli drewnianych – tradycja i nowoczesność

Producent mebli drewnianych, który jest świadomy swoich działań, dba o tradycję. Domy z drewna, całoroczne czy letniskowe, od wieków stanowią stały element krajobrazu naszego regionu. Drewno to przecież naturalny surowiec, który od zawsze jest blisko człowieka. Dlatego chętnie wykorzystujemy jego naturalne zalety, tworząc z niego piękne i komfortowe w użytkowaniu ekskluzywne meble ogrodowe.

Dziś drewniane meble ogrodowe są niezwykle popularne z dwóch głównych powodów. Przede wszystkim takie sprzęty są świadectwem dobrego smaku. Poza tym, naturalne składniki zyskują uznanie coraz liczniejszych nabywców. Połączenie tych dwóch cech decyduje o niebywałej popularności tego typu mebli. Można je zobaczyć we wszystkich zakątkach Polski – od morza, aż po Tatry.

Jednocześnie niewiele jest rzeczy, które wymagają aż takiej staranności podczas przygotowywania, jak drewniane meble. Producent musi dysponować nie tylko odpowiednimi, precyzyjnymi narzędziami, lecz również powinien zgromadzić wiedzę na temat specyfiki materiału oraz spore doświadczenie w jego obróbce.

Kupując jeden z modeli mebli w GRILLBOX, masz pewność, że otrzymasz spełniające najwyższe standardy jakości, trwałe i funkcjonalne, nowoczesne meble ogrodowe. Od wielu lat produkujemy nie tylko meble ogrodowe, lecz również domy z drewna – całoroczne oraz letniskowe. W tym czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie, dokładamy przy tym wszelkich starań, by domy oraz meble łączyły w sobie ekologię oraz innowacyjność rozwiązań. Nasze produkty zostały docenione przez wielu usatysfakcjonowanych klientów. Jest to powód do dumy dla całej ekipy firmy i zachęta do dalszego rozwoju.

Drewno podczas produkcji jest przez nas impregnowane – oznacza to, że
jest znacznie bardziej odporne na warunki atmosferyczne, insekty oraz
grzyby. Proces pękania jest naturalnym zjawiskiem występującym w
produktach z naturalnego drewna.

Copyright 2020 © All rights reserved. | Grill-Box | Polityka prywatności