Grillbox - ekologiczne jednorazowe zestawy grillowe

Zestaw Grillbox zawiera ekologiczny grill jednorazowy CasusGrill

Grillbox - producent ekologicznych zestawów grillowych

Wszystko, co potrzebujesz do grillowania i dbania o środowisko!

Jeśli lubisz grillować, a jednocześnie troszczysz się o środowisko naturalne, jesteśmy pewni, że ekologiczne zestawy grillowe przypadną Ci do gustu.

Dostrzegając zagrożenia, jakie niesie ogromna produkcja plastikowych i aluminiowych odpadów, zostaliśmy producentem ekologicznych zestawów grillowych.

Grillbox jest to w pełni wyposażony zestaw grillowy składający się z: biodegradowalnego grilla jednorazowego wykonanego z tektury, kamienia lawowego, brykietu bambusowego Quick Oxylite™ i rusztu bambusowego, sztućców jednorazowych oraz zestawu kubków, talerzy i serwetek.

Zestawy grillowe – nowoczesne i przyjazne środowisku

casusgrill - ekologiczny grill casus

Produkcja zestawów grillowych Grillbox na każdym etapie uwzględnia ograniczenie szkodliwego wpływu na środowisku i radykalnie zmniejsza ilość powstających odpadów. Wykorzystujemy naturalne materiały i nowoczesne technologie pozwalające uzyskać doskonały efekt, czyli wygodę użytkowania przy pozostaniu wiernym zasadzie less waste.

CasusGrill - ekologiczny grill jednorazowy

Wszystkie produkty zawarte w zestawie Grillbox są całkowicie ekologiczne i nie zawierają plastiku ani innych tworzyw sztucznych.

Ten w 100% ekologiczne zestawy grillowe są idealny na każdą okazję. Sprawdzą się na spotkaniu towarzyskim, podczas wędrówek, plażowania i wędkowania. Są wygodnym rozwiązaniem dla miłośników caravaningu, domków letniskowych oraz dla kierowców ciężarówek.

Zachęcamy do poznania oferty producenta ekologicznych grillbox-ów i przekonania się, że grillować można smacznie, wygodnie, a jednocześnie w trosce o środowisko. Oferujemy zestaw piknikowy grillowy dla osób, które kochają spędzanie czasu na wolnym powietrzu.

Osoby, które cenią sobie czas spędzony przy grillu, a jednocześnie bliska jest im troska o środowisko naturalne, mogą czuć dyskomfort na myśl o tym, ile odpadów wiąże się z wykorzystywaniem grilli jednorazowych.

Postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom takich użytkowników i stworzyliśmy alternatywę dla tradycyjnych akcesoriów, które po użytku trafiają do kosza, powiększając pulę odpadów. W ten sposób powstał innowacyjny jednorazowy zestaw grillowy Grillbox.

Jesteśmy producentem zestawów grillowych, które możesz kupić bez obawy o szkodę dla natury. Grillbox to przeciwieństwo aluminiowych grillów. To w 100% bezpieczny dla środowiska grill jednorazowy.

Doszliśmy do wniosku, że materiały wykorzystane do produkcji grilli jednorazowych dostępnych w sklepach, można zastąpić alternatywnymi tworzywami, które są neutralne dla otoczenia. Korzystaliśmy z wiedzy dotyczącej biodegradacji i recyklingu odpadów, która pozwoliła nam zaproponować produkt ekologiczny, a przy tym zachowujący wszelkie walory tradycyjnego wyrobu.

Przyjazne środowisku akcesoria do grillowania możesz bez obaw wyrzucić do kosza, mając pewność, że żadna ich część nie zaszkodzi otoczeniu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami. 

Bądź EKO podczas spotkań przy grillu. Natura będzie Ci wdzięczna.

Ekologiczne jednorazowe zestawy grillowe

Jednorazowy grill ekologiczny - zalety

Przyjazny dla środowiska – jednorazowy grill ekologiczny CasusGrill powstał z miłości do środowiska i z pasji do spędzania czasu na łonie natury. Wykonany został wyłącznie z naturalnych, biodegradowalnych surowców, dzięki czemu jest w 100% bezpieczny dla środowiska.

CasusGrill nie zawiera aluminium ani stali. Po zakończeniu grillowania ulegnie całkowitej degradacji, nie pozostawiając żadnych metali.

Stal oraz aluminium pozostające po użyciu tradycyjnego grilla jednorazowego mogą się rozkładać nawet przez 200 lat.

Grill w zestawie grillowym Grillbox wykonany jest wyłącznie z naturalnych materiałów!

Do produkcji naszego grilla stosowane są wyłącznie naturalne materiały: brykiet bambusowy Quick Oxylite™, izolujące, lekkie kamienie lawowe, naturalny bambus i opakowanie kartonowe.

Estetyczny design – jednorazowy grill ekologiczny zaprojektowany jest tak, aby był nie tylko praktyczny, bezpieczny i ekologiczny, ale również aby przyrządzanie na nim posiłku było przyjemne. Dlatego zadbano o jego elegancki wygląd. Indukcyjny kamień lawowy, brykiet bambusowy Quick Oxylite™, naturalny bambus i kartonowe opakowanie, które jest jednocześnie podstawą grilla – wszystko to składa się na elegancki wygląd grilla. Poręczne, eleganckie opakowanie waży jedynie 1kg.

100% biodegradowalny – po zakończonym posiłku można go spalić w ognisku. Nasz ekologiczny grill jednorazowy nie pozostawi po sobie żadnych śmieci. Jedyne, co pozostanie po jego spaleniu to kamienie lawowe. Są one w 100% bezpieczne dla środowiska naturalnego. Pozostawione na ziemi przysłużą się do ulepszenia gleby.

Obniżona emisja CO2 – ekologiczny grill jednorazowy CasusGrill zużywa do 50% mniej węgla drzewnego w porównaniu z tradycyjnymi grillami jednorazowego użytku. Skutkuje to mniejszą emisją CO2.

Bezpieczny w użytkowaniu ekologiczny zestaw piknikowy grillowy dla każdego – naturalna izolacja termiczna z kamieni lawowych pozwala na podniesienie rękami nawet podczas grillowania. Możesz więc bez problemu przenieść go w inne miejsce, nawet kiedy już rozpocząłeś przyrządzanie posiłku.

Gotowy do grillowania w 5 min – Po rozłożeniu grilla, co zajmuje maksymalnie minutę, wystarczy rozpalić brykiety bambusowe Quick Oxylite™, które zajmą się żarem. Nie palą się płomieniem, ale za to wytwarzają wysoką temperaturę, która pozwala na rozpoczęcie grillowania już po 5 minutach.

Zapewnia grillowanie nawet przez 60 minut (zachowuje temperaturę nawet przez ponad 60 minut)
Grillbox daje równomierną i wysoką temperaturę, idealną do grillowania.

Grillbox można używać niemal wszędzie – jest lekki, bezpieczny i niewielki i doskonale nadaje się na wycieczki czy wypady na łono natury. Doskonale sprawdzi się dla miłośników jedzenia na świeżym powietrzu, wędkarzy, obozowiczów czy fanów podróży kamperem. Można go rozpalić w dowolnym miejscu. Po zużyciu można go po prostu spalić lub wyrzucić do kosza. Należy jedynie pamiętać o dokładnym ostudzeniu jego elementów.

Jeżeli kochasz naturę a los naszej planety nie jest Ci obojętny, z pewnością jednorazowy grill ekologiczny Grill Box jest idealnym wyborem dla Ciebie. 

ekologiczne jednorazowe zestawy grillowe
Zestaw Grillbox zawiera łatwy w użyciu ekologiczny jednorazowy grill CasusGrill
Ekologiczne zestawy grillowe polskiej produkcji

Wszystko, co potrzebujesz do grillowania i dbania o środowisko!

Zapoznaj się z prdoduktem GrillBox