Darmowa wysyłka na terenie Polski!

Domki ogrodowe dla dzieci

Domki ogrodowe dla dzieci – prywatny plac zabaw z prawdziwego drewna

Domki ogrodowe dla dzieci zostały wykonane z naturalnego drewna – sosny struganej, którą dodatkowo zabezpieczyliśmy impregnatem. Materiał uzyskał certyfikat FSC®, który potwierdza jego pochodzenie z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. W tego typu miejscach na pierwszym miejscu stawia się dobro środowiska, dbając o faunę i florę oraz zastępując każde wycięte drzewo nowym. Warto także wspomnieć, że w lasach tych rosną zarówno stare, jak i młode drzewa.
Oferowany, drewniany domek ogrodowy dla dzieci jest przeznaczony do samodzielnego montażu, wykończenia i pomalowania zgodnie z indywidualnym fantazjami i upodobaniami malucha. To właśnie na tym polega cała zabawa! Aby ułatwić Ci złożenie zamówionego modelu, zadbaliśmy o jego modułową konstrukcję. Oznacza to, że otrzymujesz produkt z częściowo już zamontowanymi elementami. Są to między innymi: podłogi, ściany, drzwi.
Chcemy, aby nasze produkty służyły Twojej rodzinie niezmiennie przez wiele lat, jednocześnie pozwalając na bezpieczne użytkowanie na świeżym powietrzu. W tym celu szczególnie zadbaliśmy o trwałość drewnianych domków ogrodowych dla dzieci. W jaki sposób? Impregnując drewno ciśnieniowo w komorach, i to pod ciśnieniem wynoszącym aż 7 atmosfer. Do zabezpieczenia wykorzystaliśmy bezchromowy środek Wolmanit CX-8WB na bazie miedzi, który:

 • zapewnia długotrwałą ochronę przed grzybami i owadami atakującymi drewno
 • chroni kolor przed blaknięciem pod wpływem działania warunków atmosferycznych, np. promieni słonecznych czy deszczu
 • nie wchodzi w reakcję z większością produktów do malowania drewna
 • zabezpiecza konstrukcję przed uszkodzeniem
 • jest nietoksyczny

Tak zabezpieczony domek ogrodowy z drewna to gwarancja trwałości na lata. Warto jednak pamiętać, że skutecznie przeprowadzona impregnacja może powodować:

 • wilgotność konstrukcji
 • zielonkawy kolor
 • pojawienie się drobnych plamek.

To wyłącznie efekt reakcji środka impregnującego na żywicę, który w kontakcie z nią wytrąca sól. Jest to zatem dowód na odpowiednie zabezpieczenie domku.

Bezpieczeństwo to nasz priorytet

Jako producent domków ogrodowych dla dzieci zadbaliśmy o to, aby codzienne użytkowanie budowli było w 100% bezpieczne dla każdego malucha. W jaki sposób?
Konstrukcja ma certyfikat TUV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodna z normą EN 71.
Do impregnacji zastosowaliśmy nieszkodliwy środek, który nie uszkadza drewna i nie wchodzi w reakcję z preparatami do malowania.
Nie bez znaczenia jest produkcja w Polsce i roczna gwarancja, którą objęliśmy wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym domki ogrodowe z drewna.

Drewniane domki ogrodowe dla dzieci są projektowane z myślą o bezpieczeństwie maluchów. Wszystkie krawędzie są starannie wykończone, a konstrukcje wyposażone w odpowiednie zabezpieczenia, takie jak poręcze czy balustrady. Dodatkowo drewno jest materiałem mniej śliskim niż plastik, co zmniejsza ryzyko poślizgnięcia się podczas zabawy.

Jakie domki drewniane dla dzieci znajdziesz w naszej ofercie?

W przygotowanym asortymencie znajdziesz domki drewniane dla dzieci z drabiną, osadzane na balach oraz do postawienia bezpośrednio na gruncie. Nie zabrakło także propozycji z dodatkowym piętrem, w których może bawić się kilkoro maluchów jednocześnie. Popularność naszych produktów nie jest przypadkowa; konstrukcje zostały pokochane i przez klientów z Polski, i z Europy, co jest najlepszym potwierdzeniem ich jakości i atrakcyjności. Masz jakieś pytania na temat któregoś z domków drewnianych dla dzieci? Skontaktuj się z nami – z radością na nie odpowiemy!

Oprócz domków do dzieci w naszej ofercie znajdziesz również nowoczesne zestawy mebli ogrodowych drewnianych, huśtawki ogrodowe, leżaki czy hamaki ze stelażem.

Domki drewniane dla dzieci – jakość, trwałość i bezpieczna zabawa

W naszej ofercie znajdziesz domki drewniane dla dzieci w różnorodnych formach i stylach. Z pewnością zachęcą one Twojego malucha do zabawy na świeżym powietrzu. Zamknięte konstrukcje sprawdzą się rewelacyjnie bez względu na pogodę – ustawione na terenie prywatnego ogródka czy podwórka ochronią malucha przed deszczem, czy wiatrem, pozwalając dziecku na fantastyczną zabawę w jego małym królestwie.

 • dwuletnia gwarancja
 • polska produkcja
 • przeznaczenie dla dzieci już od 3. roku życia
 • dodatkowe wzmocnienie ścian
 • uzyskanie certyfikatu TÜV dla przydomowych placów zabaw i zgodność z normą EN 71
 • możliwość samodzielnego montażu i pomalowania na dowolny kolor.

Pragniemy Państwa zainteresować naszymi produktami – domkami ogrodowymi dla dzieci oraz zachęcić do współpracy partnerów biznesowych w kraju i za granicą, sklepy stacjonarne oraz online, hotele, przedszkola.

Drewniane domki ogrodowe dla dzieci – z troski o środowisko naturalne

Wszystkie oferowane przez nas domki ogrodowe dla dzieci są produkowane z naturalnego drewna – sosny struganej. Dla dodatkowego zabezpieczenia jej powierzchnia jest zaimpregnowana. Surowiec użyty przy produkcji domków posiada certyfikat FSC, potwierdzający jego pochodzenie z lasów zarządzanych w zrównoważony sposób. W tego typu lasach jako priorytet stawia się troskę w środowisko, dbając o faunę oraz florę. Każde wycięte drzewo zastępowane jest nowym. Ponieważ od początku istnienia naszej firmy przyświecała nam troska o środowisko naturalne, przy produkcji naszych mebli sięgamy wyłącznie po naturalne, starannie wyselekcjonowane surowce. Kochamy naturę i chcemy aby nasze dzieci i wnuki również mogły się cieszyć jej pięknem.
W przeciwieństwie do plastikowych domków do ogrodu, nasze drewniane domki ogrodowe dla dzieci gwarantują trwałość i jakość przez długie lata. Twoje dzieci będą się mogły cieszyć beztroską zabawą przez całe dzieciństwo. Ponadto nasze domki ogrodowe są przyjazne dla środowiska i nie zawierają żadnych toksycznych lub szkodliwych substancji.
Drewniany domek ogrodowy dla dzieci to gwarancja jakości na lata. Zapewnia bezpieczną zabawę zarówno dla trzylatków jak i dla starszych dzieci. To idealne miejsce nie tylko na zabawę, ale również przytulny kącik na czytanie książek lub beztroski wypoczynek. Nasze domki są wykonane z dbałością o każdy detal. Swoim wyglądem przypominają miniaturki prawdziwych drewnianych domów i stanowią niebanalną ozdobę dla każdego ogrodu. Jeżeli chcesz, możesz go pomalować na dowolny kolor i ten sposób stworzyć idealną aranżację swojego ogrodu.
Malowanie, dekorowanie oraz urządzanie domku to niezapomniana zabawa i frajda dla całej rodziny. Domek ogrodowy z drewna można urządzić, pomalować i wykończyć według upodobań każdego malucha. Właśnie to czyni go tak wyjątkowym!

Jaki drewniany domek ogrodowy dla dzieci wybrać?

W naszej ofercie znajdziesz drewniane domki ogrodowe w różnych rozmiarach, stylach i kształtach. Jak wybrać idealny drewniany domek ogrodowy dla dzieci? Przede wszystkim musisz wziąć pod uwagę potrzeby swojego dziecka. Czy marzy mu się domek ze zjeżdżalnią, w uroczym tarasem, z huśtawką, a może domek na podwyższeniu, do którego będzie się wchodzić po schodkach? Kiedy już ustalisz, jaki domek marzy się Twojemu maluchowi, oszacuj ile masz miejsca w ogrodzie i ile przestrzeni możesz wykorzystać na drewniany domek ogrodowy dla dzieci. Kiedy już wybierzecie odpowiedni model a domek stanie w Waszym ogrodzie, możecie zdecydować, czy zostawiacie go w naturalnym kolorze drewna, czy wolicie go pomalować na wybrany przez Was kolor. Biały domek dla dzieci w stylu skandynawskim, różowy zamek księżniczki a może brązowy domek z piernika? Możliwości aranżacji i dekoracji jest nieskończenie wiele – wystarczy popuścić wodze fantazji! Ale to już zostawiamy Tobie i Twoim pociechom!

Rozmiar i funkcjonalność drewnianych domków dla dzieci

Drewniane domki ogrodowe dla dzieci to nie tylko atrakcyjny element dekoracyjny ogrodu, ale przede wszystkim miejsce, w którym najmłodsi mogą rozwijać swoją wyobraźnię, uczyć się samodzielności oraz spędzać czas na świeżym powietrzu. Występują one w różnych rozmiarach i kształtach. Przed zakupem warto zastanowić się, jaki model będzie najlepiej pasował do ogrodu oraz potrzeb dziecka. Przy wyborze rozmiaru warto wziąć pod uwagę przyszłe potrzeby, gdyż dzieci szybko rosną, a domek powinien służyć przez kilka lat. Ponadto warto zwrócić uwagę na funkcjonalność domku – czy posiada dodatkowe elementy, takie jak zjeżdżalnia, huśtawka czy piaskownica, które urozmaicą zabawę.,

Wartościowa inwestycja w rozwój i zabawę

Drewniane domki ogrodowe dla dzieci to nie tylko atrakcyjne miejsce zabaw, ale również inwestycja w rozwój i zdrowie maluchów. Takie domki dla dzieci stwarzają doskonałe warunki do rozwijania kreatywności i wyobraźni. Maluchy mogą tworzyć własne scenariusze zabaw, odgrywać różne role czy korzystać z dodatkowych elementów, takich jak zjeżdżalnie czy huśtawki. Dzięki temu dzieci uczą się współpracować, komunikować się i rozwiązywać problemy.

Posiadanie własnego domku ogrodowego to również nauka odpowiedzialności i samodzielności. Dzieci uczą się dbać o swoje miejsce zabaw, sprzątać po sobie czy podejmować decyzje dotyczące organizacji przestrzeni. To ważne umiejętności, które przydadzą się im w przyszłości.

Co więcej, domki ogrodowe dla dzieci zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Regularna aktywność fizyczna na dworze wpływa korzystnie na zdrowie maluchów, poprawiając ich kondycję, odporność oraz rozwijając koordynację ruchową.

Naturalny wygląd domków doskonale wpisuje się w otoczenie ogrodu, a możliwość malowania czy dekorowania sprawia, że każdy domek może być wyjątkowy i dopasowany do indywidualnych upodobań dziecka.