Darmowa wysyłka na terenie Polski!

Domki ogrodowe dla dzieci

Domki ogrodowe dla dzieci – prywatny plac zabaw z prawdziwego drewna

Domki ogrodowe dla dzieci zostały wykonane z naturalnego drewna – sosny struganej, którą dodatkowo zabezpieczyliśmy impregnatem. Materiał uzyskał certyfikat FSC®, który potwierdza jego pochodzenie z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. W tego typu miejscach na pierwszym miejscu stawia się dobro środowiska, dbając o faunę i florę oraz zastępując każde wycięte drzewo nowym. Warto także wspomnieć, że w lasach tych rosną zarówno stare, jak i młode drzewa.
Oferowany, drewniany domek ogrodowy dla dzieci jest przeznaczony do samodzielnego montażu, wykończenia i pomalowania zgodnie z indywidualnym fantazjami i upodobaniami malucha. To właśnie na tym polega cała zabawa! Aby ułatwić Ci złożenie zamówionego modelu, zadbaliśmy o jego modułową konstrukcję. Oznacza to, że otrzymujesz produkt z częściowo już zamontowanymi elementami. Są to między innymi: podłogi, ściany, drzwi.
Chcemy, aby nasze produkty służyły Twojej rodzinie niezmiennie przez wiele lat, jednocześnie pozwalając na bezpieczne użytkowanie na świeżym powietrzu. W tym celu szczególnie zadbaliśmy o trwałość drewnianych domków ogrodowych dla dzieci. W jaki sposób? Impregnując drewno ciśnieniowo w komorach, i to pod ciśnieniem wynoszącym aż 7 atmosfer. Do zabezpieczenia wykorzystaliśmy bezchromowy środek Wolmanit CX-8WB na bazie miedzi, który:

 • zapewnia długotrwałą ochronę przed grzybami i owadami atakującymi drewno
 • chroni kolor przed blaknięciem pod wpływem działania warunków atmosferycznych, np. promieni słonecznych czy deszczu
 • nie wchodzi w reakcję z większością produktów do malowania drewna
 • zabezpiecza konstrukcję przed uszkodzeniem
 • jest nietoksyczny

 

Tak zabezpieczony domek ogrodowy z drewna to gwarancja trwałości na lata. Warto jednak pamiętać, że skutecznie przeprowadzona impregnacja może powodować:

 • wilgotność konstrukcji
 • zielonkawy kolor
 • pojawienie się drobnych plamek.

To wyłącznie efekt reakcji środka impregnującego na żywicę, który w kontakcie z nią wytrąca sól. Jest to zatem dowód na odpowiednie zabezpieczenie domku.

Bezpieczeństwo to nasz priorytet

Jako producent domków ogrodowych dla dzieci zadbaliśmy o to, aby codzienne użytkowanie budowli było w 100% bezpieczne dla każdego malucha. W jaki sposób?
Konstrukcja ma certyfikat TUV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodna z normą EN 71.
Do impregnacji zastosowaliśmy nieszkodliwy środek, który nie uszkadza drewna i nie wchodzi w reakcję z preparatami do malowania.
Nie bez znaczenia jest produkcja w Polsce i roczna gwarancja, którą objęliśmy wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym domki ogrodowe z drewna.

Jakie domki drewniane dla dzieci znajdziesz w naszej ofercie?

W przygotowanym asortymencie znajdziesz domki drewniane dla dzieci z drabiną, osadzane na balach oraz do postawienia bezpośrednio na gruncie. Nie zabrakło także propozycji z dodatkowym piętrem, w których może bawić się kilkoro maluchów jednocześnie. Popularność naszych produktów nie jest przypadkowa; konstrukcje zostały pokochane i przez klientów z Polski, i z Europy, co jest najlepszym potwierdzeniem ich jakości i atrakcyjności. Masz jakieś pytania na temat któregoś z domków drewnianych dla dzieci? Skontaktuj się z nami – z radością na nie odpowiemy!

Domki drewniane dla dzieci – jakość, trwałość i bezpieczna zabawa

W naszej ofercie znajdziesz domki drewniane dla dzieci w różnorodnych formach i stylach. Z pewnością zachęcą one Twojego malucha do zabawy na świeżym powietrzu. Zamknięte konstrukcje sprawdzą się rewelacyjnie bez względu na pogodę – ustawione na terenie prywatnego ogródka czy podwórka ochronią malucha przed deszczem, czy wiatrem, pozwalając dziecku na fantastyczną zabawę w jego małym królestwie.

 • dwuletnia gwarancja
 • polska produkcja
 • przeznaczenie dla dzieci już od 3. roku życia
 • dodatkowe wzmocnienie ścian
 • uzyskanie certyfikatu TÜV dla przydomowych placów zabaw i zgodność z normą EN 71
 • możliwość samodzielnego montażu i pomalowania na dowolny kolor
 • wykonanie z drewna certyfikowanego FSC®.

Pragniemy Państwa zainteresować naszymi produktami – domkami ogrodowymi dla dzieci oraz zachęcić do współpracy partnerów biznesowych w kraju i za granicą, sklepy stacjonarne oraz online, hotele, przedszkola.

Drewniane domki ogrodowe dla dzieci – z troski o środowisko naturalne

Wszystkie oferowane przez nas domki ogrodowe dla dzieci są produkowane z naturalnego drewna – sosny struganej. Dla dodatkowego zabezpieczenia jej powierzchnia jest zaimpregnowana. Surowiec użyty przy produkcji domków posiada certyfikat FSC, potwierdzający jego pochodzenie z lasów zarządzanych w zrównoważony sposób. W tego typu lasach jako priorytet stawia się troskę w środowisko, dbając o faunę oraz florę. Każde wycięte drzewo zastępowane jest nowym. Ponieważ od początku istnienia naszej firmy przyświecała nam troska o środowisko naturalne, przy produkcji naszych mebli sięgamy wyłącznie po naturalne, starannie wyselekcjonowane surowce. Kochamy naturę i chcemy aby nasze dzieci i wnuki również mogły się cieszyć jej pięknem.
W przeciwieństwie do plastikowych domków do ogrodu, nasze drewniane domki ogrodowe dla dzieci gwarantują trwałość i jakość przez długie lata. Twoje dzieci będą się mogły cieszyć beztroską zabawą przez całe dzieciństwo. Ponadto nasze domki ogrodowe są przyjazne dla środowiska i nie zawierają żadnych toksycznych lub szkodliwych substancji.
Drewniany domek ogrodowy dla dzieci to gwarancja jakości na lata. Zapewnia bezpieczną zabawę zarówno dla trzylatków jak i dla starszych dzieci. To idealne miejsce nie tylko na zabawę, ale również przytulny kącik na czytanie książek lub beztroski wypoczynek. Nasze domki są wykonane z dbałością o każdy detal. Swoim wyglądem przypominają miniaturki prawdziwych drewnianych domów i stanowią niebanalną ozdobę dla każdego ogrodu. Jeżeli chcesz, możesz go pomalować na dowolny kolor i ten sposób stworzyć idealną aranżację swojego ogrodu.
Malowanie, dekorowanie oraz urządzanie domku to niezapomniana zabawa i frajda dla całej rodziny. Domek ogrodowy z drewna można urządzić, pomalować i wykończyć według upodobań każdego malucha. Właśnie to czyni go tak wyjątkowym!

Jaki drewniany domek ogrodowy dla dzieci wybrać?

W naszej ofercie znajdziesz drewniane domki ogrodowe w różnych rozmiarach, stylach i kształtach. Jak wybrać idealny drewniany domek ogrodowy dla dzieci? Przede wszystkim musisz wziąć pod uwagę potrzeby swojego dziecka. Czy marzy mu się domek ze zjeżdżalnią, w uroczym tarasem, z huśtawką, a może domek na podwyższeniu, do którego będzie się wchodzić po schodkach? Kiedy już ustalisz, jaki domek marzy się Twojemu maluchowi, oszacuj ile masz miejsca w ogrodzie i ile przestrzeni możesz wykorzystać na drewniany domek ogrodowy dla dzieci. Kiedy już wybierzecie odpowiedni model a domek stanie w Waszym ogrodzie, możecie zdecydować, czy zostawiacie go w naturalnym kolorze drewna, czy wolicie go pomalować na wybrany przez Was kolor. Biały domek dla dzieci w stylu skandynawskim, różowy zamek księżniczki a może brązowy domek z piernika? Możliwości aranżacji i dekoracji jest nieskończenie wiele – wystarczy popuścić wodze fantazji! Ale to już zostawiamy Tobie i Twoim pociechom!