Rozpoczynamy sezon ogrodowy 2022 

Zapraszamy do całkiem nowego sklepu internetowego już 28. marca 2022

Ekskluzywne meble ogrodowe - meble hotelowe wysokiej jakości - Grillbox

Ekskluzywne
meble ogrodowe

Prezentujemy meble ogrodowe polskiej produkcji.
Wysoka jakość wykonania zapewni Ci radość z użytkowania przez lata.

Korzyści z zakupów w grill-box.eu

Kupujesz ekologiczne produkty

Kupujesz
produkty wysokiej jakości

Otrzymujesz zamówienie
na czas

Kupujesz
w bezpiecznym miejscu

Wspierasz polskich producentów

Zestawy mebli wypoczynkowych ogrodowych

Ekskluzywne meble ogrodowe - meble hotelowe wysokiej jakości - Grillbox
Ekologiczny grill jednorazowy Grillbox

Grillbox -ekologiczne jednorazowe zestawy grillowe

Ciesz się atmosferą  grillowania i dbaj przy tym o przyrodą i Twoje otoczenie.

Producent ekologicznych
zestawów grillowych

Mimo, że naszą przygodę biznesową rozpoczynaliśmy w zupełnie innej branży, to chęć rozwoju i potrzeba zmian, skłoniły nas do spróbowania czegoś całkowicie nowego. Tak właśnie powstały w pełni wyposażone, przyjazne środowisku zestawy grillowe Grillbox.

Jesteśmy producentem ekologicznych grillbox-ów. Są to zestawy, które przypadną do gustu nie tylko osobom lubiącym spotkania towarzyskie na świeżym powietrzu czy miłośnikom caravaningu, ale każdemu, komu los środowiska naturalnego nie jest obojętny.

Nowoczesne, kompletnie wyposażone zestawy grillowe sprawiają, że grillowanie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. A to wszystko za niewielkie pieniądze.

Zdajemy sobie sprawę z ogromnego zagrożenia, które niesie wykorzystywanie plastiku i produkowanie ogromnych ilości śmieci. Dlatego podczas produkcji akcesoriów do grilla jesteśmy wierni zasadzie less waste. Udowadniamy, że grillować można wygodnie, przyjemnie, a przy tym ekologicznie.

Producent foteli drewnianych
i mebli ogrodowych

Ekologiczne zestawy grillowe Grillbox, które wprowadziliśmy na rynek zyskały ogromną popularność na rynku polskim jak i w Europie Zachodniej.

Ten sukces skłonił nas do rozszerzenia oferty o inne produkty, które uprzyjemnią czas spędzony podczas spotkań na łonie natury czy garden party.

Tak staliśmy się producentem i dystrybutorem foteli wiklinowych, drewnianych oraz innych mebli ogrodowych o wysokim standardzie wykonania.

W asortymencie sklepu GRILLBOX znajdziesz więc szeroki wybór mebli, dzięki którym relaks w ogrodzie będzie czystą przyjemnością.

Jesteśmy producentem foteli wiklinowych wykonanych z naturalnych materiałów.

Meble Grillbox nie tylko pozwolą Ci na wygodne spędzanie czasu, ale także wprowadzą do Twojego ogrodu niezapomniany klimat.

Jesteśmy także producentem i dystrybutorem foteli drewnianych, wiszących siedzisk w formie kosza, a także wyjątkowych stołów wykonanych z drewna i żywicy.

Dbamy o to, by proces produkcji każdego mebla ogrodowego był przyjazny dla środowiska oraz przyszłych użytkowników.