O firmie

Ponad 20 lat doświadczenia

Nasza Firma działała w branży finansowej nieprzerwanie od 20 lat, gdzie podstawą naszego sukcesu jest obieranie i realizowanie nałożonych na siebie celów i wyzwań. Ciągła obserwacja rynku i potrzeb naszych klientów, ukierunkowuje nas na wdrażanie nowych pomysłów i ciekawych produktów. Rozwój na solidnych fundamentach pozwala nam na współpracę godną zaufania, gdzie każdy wspólny krok jest drogą do zadowolonego i szczęśliwego klienta.

 

Hitem roku 2020 w naszej firmie jest produkt Grillbox, czyli kompletnie wyposażony zestaw, który sprawia, że ​​grillowanie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze za niewielkie pieniądze. Ponieważ nasza firma stawia na przyszłość naszych dzieci, a co za tym idzie na ochronę środowiska, produkt ten jest w 100 % ekologiczny i biodegradowalny. Mogą go Państwo zabrać ze sobą zarówno na wycieczki rodzinne, biwakowanie, podróże kamperem, czy na rejs łodzią, czyli wszędzie tam, gdzie chcą Państwo miło spędzić czas.

 

Aby poprawić Państwu komfort grillowania, mamy również w naszej ofercie najmodniejsze fotele wiszące, zestawy mebli ogrodowych i kosze wiklinowe.

Grill box
Grill box

Grillbox

W pełni ekologiczny biodegradowalny

Grillbox jest to w pełni wyposażony zestaw grillowy składający się z: węgla drzewnego, rozpałki, sztućców jednorazowych, jak i zestawu kubków, talerzy i serwetek. Posiadamy również w sprzedaży Grill Box Plus, który zawiera zamiast węgla drzewnego ekologiczny w pełni biodegradowalny grill jednorazowy. Wszystkie produkty zawarte w zestawie, są całkowicie ekologiczne i nie zawierają plastiku ani innych tworzyw sztucznych.

Ten w 100% ekologiczny zestaw grillowy jest idealny na każdą okazję, sprawdzi się na spotkaniu towarzyskim, podczas wędrówki, plażowania, polowania, wędkowania. Jest wygodnym rozwiązaniem dla miłośników Caravaningu oraz kierowców ciężarówek.

Już niebawem naszą ofertę rozszerzymy także o zestaw grillowy o nazwie Grillbox Party, który będzie przeznaczony dla 12 osób, jak i zestaw piknikowy niezawierający węgla drzewnego zamiast tego bogatszą ofertę naczyń jak i sztućców jednorazowych. Idealne rozwiązanie, jeśli chcesz zorganizować np. urodziny, spotkania tematyczne, itp.

Grill box

CASUS – ekologiczny grill jednorazowy

01 / NATURALNY

CasusGrill powstał z miłości do dobrego jedzenia na świeżym powietrzu oraz do ekologii. Jednorazowe grille dostępne na rynku nie są w 100% ekologiczne, a ich resztki nie nadają się do ponownego przetworzenia. CasusGrill to przeciwieństwo aluminiowych grillów. To w 100% bezpieczny dla środowiska grill jednorazowy.

02 / DESIGN

Projekt grilla miał był elegancki. Chociaż to jednorazowe rozwiązanie, nie oznacza to, że musi ono być brzydkie i nieporęczne. Indukcyjny kamień lawowy, węgiel drzewny, naturalny bambus i kartonowe opakowanie, które jest jednocześnie podstawą grilla. Wszystko poręczne, eleganckie i waży jedynie 1kg.

03 / MATERIAŁY

CasusGrill jest wykonany z kartonu wyłożonego kamieniem lawowym, który utrzymuje ciepło i zmniejsza ryzyko poparzenia. Rozpałkę stanowi węgiel drzewny. Stojak na grill wykonany jest z bambusa. Czysty i prosty. To naturalny grill, który zapewnia najlepszy sposób na przygotowanie posiłku na świeżym powietrzu.

04 / ŁATWY W UŻYCIU

CasusGrill jest dziecinnie łatwy w użyciu. Złożenie go wymaga dosłownie kilku ruchów. Rozpalenie go zajmuje mniej niż minutę, a co najważniejsze nie potrzebujemy do tego chemicznych rozpałek. Wystarczą zapałki lub zapalniczka. Dzięki temu możemy cieszyć się grillowaniem w dowolnym miejscu i w każdej chwili.

05 / BEZPIECZNY

Bezpieczeństwo to podstawa. Ponieważ CasusGrill nie jest typowym grillem, możemy go rozpalić w dowolnym miejscu. Wypad nad jezioro? Nie ma sprawy! Balkon? Dlaczego nie! Taras? Jak najbardziej! Po zużyciu można go po prostu spalić lub wyrzucić do kosza. Należy jedynie ostudzić wszystkie jego elementy.

06 / BIODEGRADOWALNY

CasusGrill zużywa do 50% mniej węgla drzewnego w porównaniu do istniejących jednorazowych grilli na rynku, co powoduje mniejszą emisję CO2. Ten poręczny grill jest w 100% biodegradowalny. Jedynie kamienie lawy nie ulegają rozkładowi, ale są one w 100% bezpieczne dla środowiska naturalnego.

07 / GRILLOWANIE W 5 MIN

Po rozłożeniu grilla, co trwa maksymalnie minutę wystarczy rozpalić brykiety z węgla drzewnego Quick Oxylite, które zajmą się żarem, nie palą się płomieniem, ale za to wytwarzają wysoką temperaturę, która pozwala na rozpoczęcie grillowania już po 5 minutach. Grill utrzymuje temperaturę przez około 60+ min.

Grill box
Grill box
Grill box
Copyright 2020 © All rights reserved. | Grill-Box | Polityka prywatności