Katalog produktów

Producent ekologicznych grillbox-ów – wszystko, czego potrzebujesz do grillowania

Jeśli lubisz grillować, a jednocześnie troszczysz się o środowisko naturalne, jesteśmy pewni, że ekologiczne zestawy grillowe przypadną Ci do gustu. Dostrzegając zagrożenia, jakie niesie ogromna produkcja plastikowych i aluminiowych odpadów, zostaliśmy producentem ekologicznych grillboxów.

czytaj więcej
Grillbox
Nowość

W pełni ekologiczny zestaw Grillbox

zobacz więcej
Nowość

Ekologiczny grill jednorazowy

zobacz więcej

Grillbox jest to w pełni wyposażony zestaw grillowy składający się z: biodegradowalnego grilla jednorazowego wykonanego z tektury, kamienia lawowego, brykietu kokosowego i rusztu bambusowego, sztućców jednorazowych oraz zestawu kubków, talerzy i serwetek. Produkcja grillów jednorazowych, którą prowadzimy, na każdym etapie uwzględnia ograniczenie szkodliwego wpływu na środowisku i radykalnie zmniejsza ilość powstających odpadów. Wykorzystujemy naturalne materiały i nowoczesne technologie pozwalające uzyskać doskonały efekt, czyli wygodę użytkowania przy pozostaniu wiernym zasadzie less waste.

Zestawy grillowe – nowoczesne i przyjazne środowisku

 

Wszystkie produkty zawarte w zestawie Grillbox są całkowicie ekologiczne i nie zawierają plastiku ani innych tworzyw sztucznych.

Ten w 100% ekologiczny zestaw grillowy jest idealny na każdą okazję, sprawdzi się na spotkaniu towarzyskim, podczas wędrówek, plażowania i wędkowania. Jest wygodnym rozwiązaniem dla miłośników caravaningu, domków letniskowych oraz dla kierowców ciężarówek.

Zachęcamy do poznania oferty producenta ekologicznych grillbox-ów i przekonania się, że grillować można smacznie, wygodnie, a jednocześnie w trosce o środowisko.

Produkcja grillów jednorazowych – ekologiczne wyroby

 

Osoby, które cenią sobie czas spędzony przy grillu, a jednocześnie bliska jest im troska o środowisko naturalne, mogą czuć dyskomfort na myśl o tym, ile odpadków wiąże się z wykorzystywaniem grillów jednorazowych. Postanowiliśmy wyjść na przeciw potrzebom takich użytkowników i stworzyliśmy alternatywę dla tradycyjnych akcesoriów, które po użytku trafiają do kosza, powiększając pulę odpadów. Jesteśmy producentem grillów jednorazowych, które możesz kupić bez obawy o szkodę dla natury. Grillbox to przeciwieństwo aluminiowych grillów. To w 100% bezpieczny dla środowiska grill jednorazowy.

Doszliśmy do wniosku, że materiały wykorzystane do produkcji grillów jednorazowych dostępnych w sklepach, można zastąpić alternatywnymi tworzywami, które są neutralne dla otoczenia. Skorzystaliśmy z wiedzy dotyczącej biodegradacji i recyklingu odpadów, która pozwoliła nam zaproponować produkt ekologiczny, a przy tym zachowujący wszelkie walory tradycyjnego wyrobu. Przyjazne środowisku akcesoria do grillowania możesz bez obaw wyrzucić do kosza, mając pewność, że żadna ich część nie zaszkodzi otoczeniu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością opowiemy Ci, jak wygląda proces ekologicznej produkcji grillów jednorazowych w wydaniu firmy GRILLBOX. Bądź EKO podczas spotkań przy grillu – natura będzie Ci wdzięczna.

Copyright 2020 © All rights reserved. | Grill-Box | Polityka prywatności