yandex

Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.

czytaj więcej
Zgadzam się Nie teraz

Katalog produktów

Stół……niby zwykła bryła geometryczna, a jednak to najważniejszy mebel w naszym domu, czyli jego serce. To wokół niego toczy się życie domowników, to przy nim spożywamy wspólnie posiłki i przy nim właśnie słuchami historii z życia naszych dzieci, rodziców, dziadków czy przyjaciół. To jest to miejsce spotkań, gdzie wspólnie przeżywamy szczęście i smutek.

czytaj więcej

Stoły z drewna i żywicy

Nowość

Stoły z drewna i żywicy epoksydowej

zobacz więcej

Wybór odpowiedniego stołu, nie jest sprawą prostą. Serce naszego domu, musi być przecież nie tylko ładne, ale przede wszystkim dostosowane do naszej rodziny Pierwsze pytania jakie rodzą się w naszej głowie to: dla ilu osób powinien być przeznaczony, czy będzie pasował do mojego wnętrza, czy powinien być niski, a może wysoki…….

Na te i wszystkie inne nurtujące pytania pomożemy Państwu odpowiedzieć i z naszą pomocą znajdą Państwo stół odzwierciedlający Państwa indywidualność i oryginalność.

Nasza firma ma do zaoferowania Państwu NOWOŚĆ na rynku światowym, czyli stoły, gdzie w oryginalny sposób połączone zostało drewno z żywicą epoksydową. Stoły te mają niepowtarzalny wzór i wygląd, a każdy z nich robiony jest ręcznie przez wykwalifikowanych rzemieślników- handmade. Atutem naszej firmy jest to, że to Państwo sami są współprojektantami, czyli sami lub idąc za naszym doradztwem, aranżują sobie wymarzony stół zgodnie z Waszymi oczekiwaniami, poprzez wybór odpowiedniego wzoru, koloru, a także rodzaju drewna. Jest to niesamowita przygoda, której efektem jest oryginalny mebel w waszym domu.

Blat stołu wykonany jest w 100% z litego naturalnego kawałka drewna i przychodzi proces trzykrotnego woskowania woskiem pszczelim co powoduje, że jest odporny na zarysowania, czynniki chemiczne i dopuszczony do kontaktu z żywnością.

Żywica epoksydowa może być zabarwiona na każdy niemal kolor, a wykończenie błyszczące lub matowe. W żywicy mogą być zatopione wszelakiej różności przedmioty takie jak np.: kamienie, muszle, suszone rośliny, ziarenka kawy, piasek itp.

Absolutną NOWOŚCIĄ oraz naszym oryginalnym rozwiązaniem jest możliwość zabarwienia żywicy epoksydowej środkiem fluorescencyjnym. Stół, po całodniowym naświetleniu, po zmierzchu daje efekt delikatnej i robiącej niesamowite wrażenie poświaty.

Używamy niemal każdego rodzaju drzew liściastych, w tym takich jak dąb, orzech, jesion, gdyż są to najbardziej trwałe i odporne odmiany drzew. Drewno wykorzystywane do produkcji stołu jest początkowe odpowiednio suszone, sezonowane, szczotkowane, szlifowane, a na koniec polerowane. Proces taki zapewnia, obecnie bardzo modny, efekt postarzonego drewna, wręcz idealnie panujący do każdego rodzaju wnętrza.

Stoły wykonywane są w zależności od Państwa potrzeb, zaczynając od małego stolika kawowego, aż po duży stół jadalniany.

Długość stołu: od 120 do nawet 300 cm.

Szerokość stołu: od 70 do 120 cm.

Grubość blatu: od 4 do 5 cm.

W czasie wyboru nóg stołu, mają Państwo dwie możliwości, a mianowicie mogą one być   wykonane z profili stalowych bądź z drewna.

Czas oczekiwania, po omówieniu szczegółów Państwa projektu, oraz dokonaniu wpłaty zaliczki, to okres ok 3-4 tygodni.

Czas ten powiązany jest ściśle z procesem produkcji. Po tym czasie żywica epoksydowa nabiera 100% swoich właściwości, a stoły są wykonane ręcznie, czyli perfekcyjnie i bez pośpiechu.Priorytetem naszej firmy jest profesjonalizm, a co za tym idzie zadowolony Klient. Stworzony przez Państwa, za naszym pośrednictwem stół ma cieszyć Państwa oczy, zapierać dech w piersiach, a przy tym być funkcjonalny.

Copyright 2020 © All rights reserved. | Grill-Box | Polityka prywatności