Katalog produktów

Producent i dystrybutor koszy wiklinowych – naturalny urok i solidność

Wiszący kosz, ustawiony w Twoim ogrodzie stanie się meblem, który pokocha cała rodzina. Możesz relaksować się w nim rozkoszując uspokajającym bujaniem i nabrać sił i energii. Jesteśmy producentem koszy wiklinowych, który dostarcza klientom meble naturalne, wykonane z dbałością o detale i niezwykle solidne. Podczas opracowywania każdego modelu ekskluzywnych mebli ogrodowych, koszy wiklinowych i foteli, naszym celem było zachowanie bezpieczeństwa korzystających z niego osób. To zadanie zostało wykonane w 100%. Wszystkie produkty są wykonywane ręcznie z zachowaniem tradycyjnych metod, nie zawierają żadnych plastikowych lub szkodliwych dla zdrowia komponentów. Tworzymy meble z dbałością o każdy szczegół i wygodę użytkowania.

czytaj więcej
Kosze wiszące-wiklinowe

Kosz okrągły/owalny

zobacz więcej

Pierścień

zobacz więcej

Główna konstrukcja kosza wiklinowego (czyli 2 okręgi) została wykonana ze stalowego, użebrowanego pręta o przekroju 10 mm, które zostały obite 8 parami kija wiklinowego.
Całość opletliśmy taśmą z juty.

Producent i dystrybutor koszy wiszących, który troszczy się o naturę

Jeśli szukasz mebli do swojego ogrodu, które stworzą przyjemny zakątek sprzyjający wyciszeniu, a jednocześnie zależy Ci na ich stylowym wyglądzie, sprzęty wykonane z wikliny sprawdzą się doskonale. Pasują niemal do każdego ogrodu, ponieważ ich bazą są wyłącznie naturalne materiały. Mottem firmy jest dbałość o ekologię, dlatego jesteśmy producentem koszy wiszących, który stawia na tradycyjne metody wyplatania oraz wykorzystanie jedynie naturalnych składników.

Nowość! Oferujemy naturalne produkty z wikliny, nasze fotele wiszące jak i huśtawki są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.

Proponujemy Ci naturalne piękno.

Copyright 2020 © All rights reserved. | Grill-Box | Polityka prywatności