Katalog produktów

Największą wartością każdego człowieka jest rodzina. Wszyscy z nas pamiętają pierwsze nieśmiałe zabawy w mamę i tatę, a co za tym idzie w dom. Wielu z was zgodzi się więc, że nieodłącznym elementem każdego dziewczęcego pokoju jest domek dla lalek, a szczytem marzeń każdej dziewczynki jest posiadać go w pokaźnych rozmiarach. Jako firma stawiająca na ekologię i jakość produktów, mamy dla Państwa do zaoferowania, piękne, duże drewniane domki z pełnym wyposażeniem. Wysoka jakość naszych domków potwierdzona została certyfikatami, co daje gwarancję trwałości i bezpieczeństwa. Domki te są chętnie kupowane nie tylko przez klientów indywidualnych, ale również przez placówki pedagogiczne.

czytaj więcej
Drewniany świat dziecka

Domek Julia

zobacz więcej

Domek Monika

zobacz więcej

Domek Sonia

zobacz więcej

Kuchnia Oktawia

zobacz więcej

Kuchnia Mary

zobacz więcej

Kuchnia Gaja

zobacz więcej

Kolejka Antek

zobacz więcej

Kolejka Krzyś

zobacz więcej

Kolejka Tomek

zobacz więcej

Prawie każde dziecko chętnie bawi się w dom, a naśladowanie rodziców
przygotowuje je do przyszłego życia. Kolejnym produktem skierowanym do Państwadzieci jest stylowa kuchnia , która urzecze niejednego małego kucharza, a dołożone akcesoria sprawią ,że codzienna zabawa będzie przyjemna i kreatywna.

Wysoka jakość naszego produktu, wykonanego z drewna, potwierdzona jest certyfikatem CE i zgodnością z normą EN71 , Dzięki czemu produkt ten nadaje się również do przedszkoli , szkół i wszelkiego rodzaju miejsc , gdzie przebywają małe osóbki.

Copyright 2020 © All rights reserved. | Grill-Box | Polityka prywatności